Jdi na obsah Jdi na menu
 


MSK-FC Brno B 1:5 (0:1)

24.9.2009, čtvrtek, 15,30 – Slovan, 26C

 

Sestava: Nešpor-Peš,Svoboda,Krmíček(Matějíček 50.)-Lošťák-Horčička M, Wolf(Wallisch 50.),Hloch(Bucňák 64.)-Hakala(Šanda 43.),Ujčík,Horčička T. (Kolaja 64.)

 

 

Branky: Lošťák 50. min.

 

Nejlepší hráč:

 

   Zápas proti Brnu se hrál ve čtvrtek odpoledne za krásného letního počasí. Hned ve druhé minutě se dostal do šance T.Horčička, ale bohužel mu gólovou střelu zastavilo břevno hostů. Poté převzali iniciativu hosté, kterou korunovali v 15. minutě brankou. Soupeř dominoval ve hře jeden na jednoho, v kombinaci i technice. Ale naši kluci bojovali a škoda jen malého důrazu v hlavičkových soubojích, kdy jsme měli několik příležitostí změnit stav. Do poločasu se již nic nestalo a tak stav 0:1 svítil i na začátku druhé půle.

   Ta se nám vůbec nepovedla a již po třech minutách hry jsme prohrávali 2:0. A když soupeř v 46. minutě navýšil na 3:0, bylo to pro naše mužstvo velmi nepříjemné. Ale pak přišla 50. minuta a F.Lošťák dopravil míč do sítě a zase to bylo veselejší. Jenže soupeř na nic nečekal, rychle rozehrál, potáhl míč po pravé straně a bombou k tyči zvýšil na 4:1. My jsme odpověděli střelou do břevna a také samostatným nájezdem M. Horčičky, který bohužel neproměnil. Pak ještě soupeř zahrával přímý kop přesně z hranice velkého vápna a krásně přes zeď uzavřel skóre na 5:1 pro Brno.

   Nemám ve zvyku hodnotit výkon rozhodčích, ale tentokrát udělám výjimku. Pan rozhodčí pískal velmi nepřesně a necitlivě a to na obě strany. Jednak neuděloval vůbec karty, což je velká chyba, dále velmi necitlivě pouštěl hru i za hranice faulů a celkově působil velmi nevyrovnaně. Na výsledek by to vliv určitě nemělo, ale sám se dostávál do situací, které by nemusel vůbec řešit.

 

Horčička Jiří, trenér